Mucveida pirtis

Mucveida pirtis

Pirtiņas ar mucas konstrukciju! Ar lielisku gaisa cirkulāciju, ērtu uzstādīšanu un pieņemamām izmaksām. Dažādas formas - apaļas, taisnstūra, ovālas. Ērtākais un ātrākais veids, kā tikt pašam pie savas pirts! Izgatavotas no augstas kvalitātes termokoksnes! Kvalitatīvs un ekonomisks risinājums.
image
m2

4 - 6

temperature

80 - 90

m2

4 - 10

Apaļās pirts mucas ir senākās un kompaktākās no mucveida pirtīm. Tradicionāla un simetriska apaļa forma piestāvēs gan klasiskai, gan modernai arhitektūrai. Lielisks papildinājums Jūsu pagalmam vai lauku sētai.  Tās neatstās pirts apmeklētājus vienaldzīgus.

Vairāk
pers

4 - 8

temperatura

80 - 90

m2

9 - 13

Taisnstūra pirts ir praktiskāka, ietilpīgāka un universālāka. Joprojām pietiekami kompakta, lai ievietotos arī nelielā pagalmā, tomēr pietiekami plaša un piemērota nelielām svinībām vai pirts rituāliem. Tā lieliski izskatīsies gan piemājas dārziņā, gan arī kādā nomaļākā vietā pie ūdens vai meža ielokā.

Vairāk
image
image
m2

2 - 5

temperature

80 - 90

m2

6 - 8

Ovālā pirts ir izskatīga un eleganta. Kompakta un omulīga, bet arī pietiekami daudzpusīga. Tai ir gan pērtuve, gan priekštelpa, gan āra nojumīte.  Pateicoties aerodinamiskai formai, šis ir labākais modelis montāžai uz piekabes, un lietošanai mobilās pirts vajadzībām.

Vairāk
pers

6 - 8

temperatura

80-110

m2

12 + 12

Pirts un terase ir lielisks savienojums, kas ļaus atpūtu pirtī pārnest nākamajā līmenī. Šāda veida pirts lieliski iederēsies jebkurā pagalmā – mazdārziņā vai lauku viensētā. Terase ar jumta segumu ļaus rast mājīgu un atsvaidzinošu patvērumu starp pirts procedūrām.

Vairāk
image