Par Mums

Mēs esam TIMBER ART!

Mēs radām pirtis, mikro mājas un vasaras mājiņas...

PAR UZŅĒMUMU

TIMBERART ir stabils uzņēmums, kas apvieno kokapstrādes tradīcijas un inovācijas ražojot mucveida pirtis, karkasa pirtis, mikro mājas un citus produktus. Mūsu vērtības ir godīga attieksme pašiem pret sevi un mūsu klientiem. Mūsu darbības pamatprincips - mēs augam līdz ar mūsu klientu vajadzībām, lai sniegtu klientiem visu nepieciešamo un vēl vairāk! 
Izvēloties mūs, jūs izvēlaties stabilu un uzticamu ražotāju, precīzas piegādes, un nemainīgi augstas kvalitātes produkciju.  Sadarbība un komandas gars ir atslēgas vārdi mūsu darbinieku un uzņēmuma izaugsmei. Mūsu komandas mērķis ir radīt produktu, kas ne tikai izceļās ar kvalitāti, dizainu un funkcionalitāti, bet ir meistardarbs. TIMBERART produktu unikalitāte, kvalitāte un dizains ir atzīta jau tālu aiz Latvijas robežām. 

about us
    311
  • Veiksmīgi projekti
  • 6
  • Gadu pieredze
  • 300+
  • Apmierināti klienti

Tie esam mēs! Ne tikai ražotājs,
bet Jūsu sapņu realizētāji!

Uzņēmums dibināts 2019. gada 15. martā, bet komandas faktiskā pieredze ir mērāma vairāk kā 6 gadi tieši pirts un mucveida konstrukciju būvniecībā un vairāk kā 10 gadi galdniecības izstrādājumu ražošanā.

SIA “Timber ART” noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projekta Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.
"Izveidot konkurētspējīgu uzņēmumu vietējā un starptautiskā tirgū, kas ražo termokoka mucveida pirtis un kempinga mājiņas."
19-05-AL019.2106-000009

LIAA
MNF
LADS
madgerbonis

MADONAS NOVADA PAŠVALDĪBA

madgerbonis

Ko mūsu klienti saka par mūsu darbu:

Kaspars

Pēcpārdošanas serviss augstā līmenī! Atsaucīgi darbinieki un patīkama sadarbība. Paldies.

Nadine / Germany

We enjoy next to every free day at our Micro House. We use it as a comfortable starting point for our free-time activities. It turned out that our off grid ideas are working very well together with the house. The first winter experience was marvelous. The heating applience worked excellent, even without electricity, and the gas consumption was ok as well. We have two bottle gas system and temperature was always fine. The electricity consumtion is also low, which is important since we are using a 230V power bank, plus photovoltaic panels and no fuel powered generator.

Ivars

Jā, cena citiem ražotājiem iespējams gan ir patīkamāka, bet… Es labāk braucu ar BMW nevis ar DACIA. Madona rullē!

Mūsu partneri: